Výlety na 2. stupni

Od konce května třídy druhého stupně vyjížděly na třídní výlety. Směry to byly různé. Šesťáci se vydali do Zlína na 58. ročník Filmového festivalu pro děti a mládež. Samozřejmě je čekaly zajímavé filmy a následně možnost klást otázky hercům, kteří se po promítání objevili na jevišti, navštívili filmovou uličku, dům České televize, autogramiádu zajímavých osobností… Odvezli si spoustu zážitků a také fotek. 🙂 Sedmáci měli program akční i dobrodružný – splavovali meandry řeky Moravy na raftech. A až byli v pořádku na souši, přišla pořádná bouřka, takže byli zase mokří. 🙂 Naše 7.B vyrazila do Brna, cílem byla brněnská přehrada neboli po brněnsky ,,Prýgl” a také adrenalinová hra Laser game. Po příjemné procházce okolo břehů přehrady se tramvají přemístili do akční arény Laser game, kde se všichni pořádně vyřádili.  Také 8.A navštívila Brno, jejich kroky směřovaly do hvězdárny, kdy zhlédli připravený program a dozvěděli se spoustu zajímavostí (pak prý i stihli nakoupit v obchodech to, co právě frčí). 🙂 Využít slunečného počasí a snížení vstupného v Aqualandu v Pasohlávkách se rozhodla 8.B, takže si užili den plný koupání a tobogánů. Deváťáci měli letos pobyt v Itálii a několik dalších akcí, takže na třídní výlet nevyjeli. Čeká je ještě společný závěrečný večírek a pak už slavnostní rozloučení. Na výlet do Prahy se vlakem vydali členové Školního parlamentu. V  hlavním městě si prohlédli památky a také navštívili Poslaneckou sněmovnu Parlamentu ČR.

Všichni se z výletů vrátili zdraví a plní zážitků. A určitě se budeme těšit na společně prožitá dobrodružství, která nás ještě čekají.

Mgr. Alena Tlachová

Jazyk webu
Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Červenec 2024
Po Út St Čt So Ne
« Čvn    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.