Rozloučení s družinovým rokem

Pomalu se blíží prázdniny a děti ze školní družiny se 22. června odpoledne sešly na zahradě školy, aby se společně rozloučily s „družinovým rokem“. Po přivítání a seznámení s průběhem odpoledne se všichni rozdělili do dvojic a mohlo se začít.

Na startovací kartu jsme si napsali svá jména, a aby to nebylo lehké, tak rovnou morseovou abecedou. Zvládli jsme to, protože jsme na pomoc měli tabulku. A pak už jsme se vydali plnit úkoly na jednotlivých stanovištích – chůze poslepu, přechod po dřevěných špalcích, zdolávání lanové dráhy, stavění komínu z kostek levou rukou, přechod cesty bosou nohou, jízda na koni, vytláčená a skládání obrázků. Bylo hezké pozorovat, jak si děti ve dvojicích pomáhaly  – spolupracoval vždy jeden prvák a jeden druhák, s jakým nasazením se pouštěly do úkolů. Po splnění všech stanovišť jim zbývalo ještě to nejdůležitější, vyluštit dopis, který jim přinesl čáp. A pak už hurá na táborák, špekáčky a poklad, ze kterého si každý vzal nějakou drobnost jako památku na společně strávené odpoledne s kamarády. Před školou jsme se loučili za hvizdu píšťalek a veselého povídání.

Přejeme všem dětem hezké a slunečné prázdniny a těšíme se na setkání zase v příštím školním roce.

 Marta Jašková, Vladimíra Pavková

Jazyk webu
Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Červenec 2024
Po Út St Čt So Ne
« Čvn    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.