Říjen v 2. oddělení ŠD

Na procházkách jsme pozorovali podzimní přírodu — změnu počasí, krásně zbarvené listí, začínající opadané stromy. Některé přírodniny si děti nasbíraly a vytvářely výrobky nebo si s nimi hrály v lesíku naší školy. Nejvíce času však děti strávily sportováním a hraním se svými kamarády v družině, v tělocvičně, na školním hřišti nebo v lesíku na lanovém centru.

Konec měsíce října jsme věnovali přípravě na drakiádu. Tentokrát jsme si vyrobili netradičního draka. Sice nelétá tak vysoko, ale ten náš se vznášel i na chodbě u družiny.

Pokračovali jsme v plnění úkolů celoroční hry. Děti dokončily své vlastní erby, které zdobí chodbu u naší školní družiny. Na vycházce obcí jsme zjistili, v které ulici či domku bydlí jejich kamarád nebo spolužák. Naše cesta vedla k obecnímu úřadu, u kterého jsme měli malou zastávku s prohlídkou. Měli jsme velké štěstí, pozvala nás paní Šimková, která děti provedla prostorami obecního úřadu. Také se děti seznámily s paní starostkou, která jim také předala malé informace, jak to na obecním úřadě chodí. Tímto děkujeme paní starostce a paní Šimkové za vlídné přivítání. 

                                                                                                                                                     Vladimíra Pavková, vychovatelka ŠD

 

          

 

 

Jazyk webu
Czech CS English EN Ukrainian UK
Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Říjen 2022
Po Út St Čt So Ne
« Zář    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.