Podzimní vycházka do Josefova

Ve středu vyrazily děti ze třídy Včeliček na perfektní vycházku podzimní přírodou a doslova ji “nasávaly” všemi smysly.

Krátce poté, co jsme vyšli od školky, zaznělo z hloučku dětí “Paní učitelkoooo, já už tu přírodu cítííím!” Dobrá nálada nám tedy rozhodně nechyběla 🙂

Cestou děti pozorně sledovaly turistické značky, všímaly si změn v přírodě, které přicházejí s podzimem, zaposlouchaly se do zvuků přírody a na závěr na kraji lesa vysypaly kaštany, které přinesly zvířátkům. Než jsme dorazili do cíle, posilnily se děti výbornou svačinkou, kterou nám přichystaly paní kuchařky s sebou, za což jim moc děkujeme. 🙂

Rodiče naší Kristýnky nás přivítali i s telátkem a hříbětem. Na tento přírůstek jsme se těšili už od prázdnin a dnes jsme se konečně dočkali! Obě mláďátka byla přítulná, takže si je děti mohly hladit a zkusit i hřebelcovat. 

Výlet se nám opravdu vydařil. I přes chladné a “vlezlé” počasí děti zvesela pochodovaly a nikoho za celou cestu nebolely nožičky. Včeličky si zaslouží velkou pochvalu za dnešní turistický výkon! 🙂

Jazyk webu
Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Září 2023
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.