Krajské finále ve velkém florbalu

Dívky 8. a 9. ročníku se zúčastnily krajského finále ve velkém florbalu, které se konalo v Blansku. Sjely se školy z šesti okresů (Brno – město, Brno – venkov, Znojmo, Hodonín, Blansko, Břeclav). Postup ze skupiny se holkám povedl z 1. místa, což nám vytvořilo slibnou pozici do semifinále. V tom zdolaly ZŠ Šlapanice vysoko 5:0. Ve finále se opět potkaly se ZŠ Horní Brno, které ve skupině porazily těsným výsledkem 1:0. Finálový souboj to byl velmi vyrovnaný a výborné zákroky brankářek neumožnil skórovat ani jednomu týmu. Na řadu přišly nájezdy, po kterých jsme prohráli 2:1. Je do značné míry přirozené, že v takovou chvíli to holky braly jako velkou prohru. Opak je ale pravdou. Být druhými nejlepšími florbalistkami v Jihomoravském kraji je velký úspěch. Osobně se přiznám, že jsem jim výhru přál z celého srdce, protože vidět tak úžasné holky, které spolu tvoří příjemný kolektiv, baví se společným sportem, umí se podpořit, podržet, pobavit, a to vše pak promítnout i do samotné hry. Holky si zaslouží velkou pochvalu, uznání a gratulaci k velkému úspěchu. Děkuji holkám za skvělé zážitky a přeji mnoho dalších úspěchů ve sportu, v životě a některým i na dalších školách.

Reprezentantky: Valerie Damborská, Natálie Tychlerová, Viktorie Damborská, Romana Kapounová, Karolína Šimeková, Dorota Šebestová, Simona Grégrová, Natálie Janečková, Dominika Prčíková, Tereza Siwiecová, Elena Návarová, Veronika Strážnická

Marian Dvořák, učitel TV

Jazyk webu
Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Září 2023
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.