Ježíškovy dílny

V jeslích dítě spinká, zpívej… V sobotu 3. prosince odpoledne se otevřely dveře naší školy a školky, abychom přivítali všechny návštěvníky již tradiční akce Ježíškovy dílny.

Za zvuku koled si velcí i malí mohli prohlédnout vánočně nazdobené chodby i prostory jednotlivých tříd. Určitě je potěšila zručnost a nápaditost dětí, kterou prezentovaly na výstavě. Prvňáčci v andělských kostýmech svým zpěvem a recitací zpříjemnili milá setkávání s přáteli a známými nebo jenom krátká pozdravení. A to všechno bylo doplněno o možnost vyrobit si dárečky, nazdobit perníčky, upéct si vánoční cukroví, pochutnat si na dobrotách v jídelně. A ještě si k tomu nakoupit krásné drobnosti v několika krámcích a na památku se vyfotit ve vánočním foto koutku.

Co k tomu dodat? Děkujeme všem, kteří jste se za námi stavili. Lepší atmosféru a větší zájem bychom si těžko mohli přát. Poděkování patří rovněž panu Jordánovi za jeho pomoc a sponzorský dar při vyrábění, panu Staňovi za vánoční fotografování, všem pedagogům, kteří se na přípravě a výzdobě podíleli, paním kuchařkám za všechny dobroty a obsluhu, a pomocníkům z řad žáků za jejich trpělivost a úsilí. Děkujeme!

Šťastné a požehnané vánoční svátky, hodně zdraví, klidu a samé dobré zprávy…

Mgr. Eva Králíková, Mgr. Kristina Polášková