Jablíčkový týden v ŠD II.

Určitě známe pořekadlo, že kdo si počká, ten se dočká. Podzimní sklizeň je jeho nejlepším potvrzením. Jablka, hrušky a švestky na stromech dozrály a teď je na čase je sklidit. Strouhaným jablíčkům ani švestkovému koláči neodolá ani ten největší mlsoun!

I děti ze školní družiny se vydaly do školní zahrady  na sběr jablíček, z kterých si upečeme nějakou dobrotu. Celý týden jsme se věnovali jablíčkům – povídali jsme si o ovoci, které nám nejvíce chutná a je pro nás zdravé, jakou sladkost z jablek máme nejraději. Do sušičky na ovoce děti krájely a skládaly jablka, která chutnaly. Vystavená jablka jsme poznávali podle knihy, plnili jablíčkové úkoly, tvořili jablka. Za splněné jablíčkové úkoly všichni dostali jablíčkovou odměnu.

Nejvíce se zase děti těšily na kuchtění ve školní kuchyňce. Jak je však tradicí podzimu, musí na stole vonět krásně upečený voňavý štrúdl. Jak jim chutnalo, napoví všem fotografie!

                                                                                                                    Vladimíra Pavková, vychovatelka ŠD

                                                                                                                  

Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Leden 2022
Po Út St Čt So Ne
« Pro    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.