Informace k uzavření obou stupňů ZŠ

Vážení rodiče, v souvislosti s pondělním usnesením vlády o uzavření obou stupňů ZŠ bude od středy 14. 10. do pátku 23. 10. probíhat vzdělávání distanční (dálkovou) formou. Účast žáků na dálkové výuce (komunikaci, plnění zadaných úkolů) je povinná. Hlavní a z jara vyzkoušená a fungující komunikace bude těchto 8 školních dní probíhat přes eŽK v Bakalářích, ale pracujeme na zprovoznění on-line komunikace přes MS Teams. Žáci dostali nebo v dohledné době dostanou přihlašovací údaje a heslo (prosím neměnit) + návod k práci s Teams (bude i na webu). Hlavně v nižších ročnících vás budeme prosit o spolupráci, ale opakuji – v tuto chvíli a na těchto 8 školních dní zůstává hlavní platformou eŽK v Bakalářích. Teams jako hlavní platforma pro výuku bude pouze v případě pokračování dálkové výuky v listopadu, příští týden budeme jen ověřovat spojení přes Teams se žáky. Účast žáků na dálkové výuce (komunikaci, plnění zadaných úkolů) je povinná.

V dalších dnech dostanete do eŽK informaci, kdy a jakým způsobem proběhne zkouška platformy Teams. Sledujte prosím proto denně náš web a eŽK, kde budou veškeré informace. Pokud budete mít nějaké dotazy, směřujte je buď na třídního učitele, nebo zástupkyni ředitele přes eŽK.

V době dálkové výuky mají žáci odhlášenou svačinu i oběd – pokud chcete odebírat žákovský oběd v době dálkové výuky (za stejnou cenu, oběd č. 1), oznamte to prosím vedoucí jídelny (jidelna@zsdolboj.cz, 518 372 189). Výdej takto přihlášených obědů bude probíhat do jídlonosičů 12:00 – 13:00 v prostoru pro cizí strávníky u parkoviště ZŠ.

Žádost o ošetřovné pro děti do 10-ti let již nepotvrzuje škola, je nahrazeno vaším čestným prohlášením. Na pondělí 26. 10. a úterý 27. 10. vyhlásilo MŠMT volné dny, tedy bez výuky, úkolů i školního oběda. Buďte zdrávi v této nelehké době… M. Maňas

 

Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Duben 2021
Po Út St Čt So Ne
« Bře    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.