Dnešní dopoledne v naší školce patřilo oslavám Dne dětí. Na zahradě na děti čekala spousta zábavných stanovišť. Naši malí objevitelé vyfukovali obří bubliny, v pískovišti vykopávali skryté dinosaury, trénovali obratnost při prolézání pavučinou, házeli kruhy na kužely a chodníky proměnili v barevné malířské plátno. Následně přišla na řadu zasloužená odměna v podobě chladivého ledňáčku a jakmile děti dojedly, propukla na zahradě veselá diskotéka. Za své výkony děti dostaly krásnou pamětní medaili.