CVK 9. ročníku

Cyklovodáckého kurzu se zúčastnilo 37 žáků, s kterými trávili čas čtyři pedagogové a jeden lékař. Do kempu Krkavec jsme přivezli po třech letech i kola, což žáci velmi ocenili. Počasí nám dovolilo uskutečnit dva cyklovýlety a dva výlety na lodích. Ti zdatnější zvládli na celodenním výletě na kolách okruh, který nám po návratu do kempu ukázal 97km. Někteří byli smutní, že to po takové námaze není 100km, a tak uprosili vedoucího kurzu, aby se vyrazili ještě okoupat do nedaleké pískovny. Celkem tedy zvládli 102 km za jeden den. Opravdu velmi zdatní žáci. Na druhou stranu se našli i žáci, kteří se svojí dovedností jezdit na kole a fyzickou zdatností velmi bojovali. Za pomoci vstřícných a ochotných instruktorů to ale na konec zvládli (díky Vám, milí kolegové, máte můj obdiv). Na lodích to zvládali také velmi dobře. I když se někteří opakovaně „cvakli“, zážitek byl nejen intenzivní, ale ve většině případu také pozitivní. Až na roztrhlé obočí při vystupování z loďky se nám vážnější zranění vyhnula. Celý kurz hodnotím velmi pozitivně, jak z pohledu počasí, výletů a zážitků, tak z pohledu šikovných žáků. Tvořili velmi přátelskou a zábavnou atmosféru, za což jsme byli velmi vděční. Za všechny zúčastněné musím říct, že jsme si chvíle na tomto výběrovém kurzu velmi užili, i když si někteří fyzicky (možná i psychicky) „hrábli na dno“ svých sil. Jsem vskutku potěšený, že se takové kurzy můžou na naší škole uskutečňovat.

Marian Dvořák, vedoucí CVK

Jazyk webu
Kalendář
Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.