Červen v 2. oddělení ŠD

První červnový den byl pro děti ve školní družině slavnostním dnem – Den dětí. Vypravili jsme se do cukrárny na zmrzlinu a cestou se stavili na dětském hřišti. Cestou děti poznávaly domy svých spolužáků a také velký provoz na sinici.

Pokračovali jsme v dalších úkolech naší celoroční hry, postupně děti dokončovaly hmyzí domečky a také malovaly brouky, kteří zdobí naši chodbu před školní družinou.

Většinu krásných dnů jsme strávili na školním hřišti, na zahradě a na trampolíně. Na zahradě děti plnily úkoly spojené s přírodou, kluci hráli kopanou, děvčata se hrála v lesíku. V tělocvičně jsme si zahráli míčové hry, závodivé hry a velmi oblíbenou hrou byly Rybičky.

Děti také malovaly na kamínky, které věnovaly tatínkům ke Dni otců.

V pondělí jsme se všichni rozloučili s prvním družinovým rokem. Po obědě jsme si vyhodnotili celoroční hru. Každému byl předán diplom a mohl si vybrat nějakou zaslouženou odměnu z nasbíraných mincí během celého školního roku. Pak jsme se odebrali do školního altánku. Na zahradě všichni plnili úkoly, které zapisovali do tajenky a následovalo občerstvení s párkem v rohlíku, limonádou a zákuskem.

Musím všechny děti pochválit za ukázněnost a pohodu v tomto školním roce. Přeji všem dětem i rodičům krásné prázdniny, odpočinek a nabírání sil do dalšího školního roku.

Vladimíra Pavková, vychovatelka ŠD

 

Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Prosinec 2021
Po Út St Čt So Ne
« Lis    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.