Červen v 2. oddělení ŠD

Měsíc červen byl pro děti ve školní družině plný krásného počasí, soutěží, her a také těšení se na prázdniny. Chodili jsme co nejvíce do lesíku, na školní hřiště, trampolínu a do tělocvičny.

Do družiny k nám zavítaly praktikantky Štěpánka Maděryčová a Anežka Hanzalíková. Studentky měly za úkol se seznámit s dětmi i s programem ve školní družině a také si vyzkoušet, co obnáší práce vychovatelky. Připravily si samy krásné odpolední programy pro děti, se kterými byly děti velmi spokojené.

Nezapomněli jsme také na tatínky, kterým děti vyrobily pěkné dárečky. Ukončili jsme celoroční hru, kterou jsme si vyhodnotili na konci měsíce. Děti se už velmi těšily na prázdniny, i my ve školní družině jsme poslední dny měli volnější,mbyly velmi slunné a únavné. Se školním rokem jsme se všichni rozloučili sladkostí a odměnami za splněné úkoly.

Chtěla bych poděkovat všem rodičům za spolupráci a přátelskou komunikaci v tomto školním roce a budu se těšit na rok následující. Hezké prázdniny všem.

Vladimíra Pavková

 

Jazyk webu
Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Září 2023
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Archivy
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.