Ani v atletice nezahálíme!

Největší atletické závody (Pohár rozhlasu) pro školy našeho okresu se konaly v Hodoníně u Červených domků. Ve starší kategorii (8. a 9. třídy) se zúčastnilo 12 týmů hochů i děvčat. Družstvo se hochů umístilo na skvělém 3. místě, dívky se umístily na místě 6. (viz. https://online.atletika.cz/vysledky/39106/).

V individuálních disciplínách jsme u hochů získali výkonem 503 cm 2. místo ve skoku dalekém – Štěpán Rebenda, 2. místo v běhu na 1500m – Patrik Damborský s časem 4:45,43` a štafetu jsme v této kategorii s nejlepším časem 30:28` vyhráli!

V dívčí kategorii se podařilo s časem 2:45,45` získat Miriam Maděryčové v běhu na 800m 3. místo.  Velkým úspěchem bylo 2. místo ve štafetě ve složení: Maděryčová, Němcová, Blažková a Kuchařová s časem 34:57`.

Jsme velmi rádi, že se žákům naší školy daří svádět vyrovnané „boje“ i se sportovními školami. Všem žákům gratulujeme k jejich výkonům.

Složení chlapeckého družstva: Damborský Patrik, Grégr Adam, Kolařík Petr, Kovařík Šimon, Petrjánoš Ondřej, Prát Martin, Rebenda Štěpán, Svoboda Adam, Šváb Martin, Zámečník Petr

Složení dívčího družstva: Bílíková Šárka, Blažková Dagmar, Kuchařová Kristýna, Maděryčová Miriam, Němcová Sára, Opluštilová Sabina, Rajchmanová Julie, Sasínková Viktorie, Šmídová Kamila