Slavnostní zakončení školního roku

Ve středu 30. 6. 2021 se na nádvoří školy uskutečnilo slavnostní shromáždění celé školy. Pan ředitel přivítal všechny žáky, pedagogické pracovníky, pana faráře, provozní pracovníky i rodiče. Všem moc poděkoval: „Letošní školní rok byl zcela neočekávaný a odlišný od těch předchozích. A tak jsem moc rád, že jsme se tu všichni ve zdraví sešli a společnými silami jsme ho zvládli. Chci vám za to všem moc poděkovat!!! Mé největší poděkování míří k vašim učitelkám a učitelům, kteří vás museli učit on-line přes počítač. Váš potlesk proto nyní patří právě jim! Poděkování patří i vašim rodičům, kteří se na vašem vzdělávání letos také podíleli, děkujeme! Děkuji i provozním zaměstnancům, paním ekonomkám, uklízečkám, kuchařkám, panu školníkovi – ani oni to letos neměli jednoduché, děkujeme!“

Většina akcí a soutěží byla v letošním roce díky koronaviru zrušena. Zvládli jsme uspořádat školní kola zeměpisné, matematické a anglické olympiády, on-line proběhla soutěž Bible a my. Zúčastnili jsme se okresních kol v zeměpise, matematice a angličtině. Žáci, kteří naši školu výborně reprezentovali, získali pochvalu ředitele školy. Proběhly alespoň některé akce v červnu, jako například vodácký kurz deváťáků či jejich absolventské práce, třídní výlety. Na závěr slavnostního ukončení roku třídní učitelky devátých tříd ošerpovaly absolventy školy a ti si naposledy na naší škole za tónu skupiny Queen mohli zazvonit.

A prázdniny začaly …