Archív po měsících: Prosinec 2020

Prosinec v 1. oddělení ŠD

V prosinci jsme přerušili Cestování v čase a věnovali se přípravám na vánoční svátky. I k nám do družiny zavítal se svou nadílkou Mikuláš, ale nejdříve jsme si pro něj připravili anděla pro štěstí. Vedle nadílky vyslyšel i naše přání, abychom mohli být zase všichni společně. Čtěte dále

Prosinec v 2. oddělení ŠD

Měsíc prosinec je plný radovánek a v družině se nesl v duchu blížících se Vánoc. Každý den jsme si všichni sedli na koberec, zazpívali si nějakou koledu, četli si z dětské vánoční knížky nebo si vyprávěli o vánočních zvycích. Z adventního kalendáře si některé z dětí vylosovalo číslo, kde čekala nějaká sladkost. Čtěte dále

PF 2021

Všem dětem, žákům, rodičům i zaměstnancům školy přejeme příjemné prožití vánočních svátků a lepší nový rok s jedničkou na konci!

Mimořádné volno 21. a 22. prosince 2020

Informace k provozu školy od 21. 12. 2020

Vláda České republiky prodloužila žákům základních škol vánoční prázdniny o 2 dny (21. a 22. 12.), tedy tyto dny budou i bez distanční výuky. Toto opatření se týká i školní družiny a školní jídelny.

Výuka by měla být opět zahájena v pondělí 4. ledna 2021. Předpokládáme, že zůstane stejný režim provozu školy jako doposud, tedy i příchody ke škole, rozpisů na oběd a dodržování epidemiologických nařízení (3R – roušky – ruce – rozestupy)

• Prezenční výuka 1. st., 9. AB, 7. AB, 8. A
  • Distanční výuka (přes Teams) 6. AB, 8. B

Samozřejmě, že může nastat změna dle covid-situace. Sledujte informace na našem webu a e-ŽK, pokud dostaneme z MŠMT další informace, budeme vás informovat.

Informace k provozu školy od 14. do 18. prosince

V týdnu od 14. do 18. prosince je stále prezenční výuka pro 1. stupeň a 9. ročník, do školy dále půjdou 6. AB a 8. B. Distanční výuku on-line některých předmětů přes Teams budou mít 7. AB a 8. A. Upozorňuji na změnu rozvrhu na 2. stupni v pátek kvůli třídnickým hodinám některých ročníků.
MŠMT uvažuje o možném prodloužení vánočních prázdnin, ale oficiálně ještě nemáme žádné zprávy, proto
sledujte informace na našem webu a e-ŽK, pokud budou další změny, budeme vás informovat!

Rozvrhy 6. – 9. ročník  Čtěte dále

Informace k provozu školy od 7. 12. 2020

V týdnu od 7. do 11. prosince zůstává provoz školy nadále beze změn, jak jsme avizovali minule. Tedy prezenční výuka pro 1. stupeň a 9. ročník, do školy dále půjdou 7. AB a 8. A. Distanční výuku on-line některých předmětů přes Teams budou mít 6. AB a 8. B. Připomínáme příchod do školy pro 2. stupeň 7:50!

Prosím i nadále o dodržování epidemiologických a hygienických nařízení, zejména pak 3R (ruce-rouška-rozestup). Sledujte informace na našem webu a e-ŽK, pokud budou další změny, budeme vás informovat!

Rozvrhy 6. – 8. ročník (viz níže), rozvrh hodin pro 9. AB zůstává stejný.

Čtěte dále

Prosinec 2020