Zlaté medaile a bronzový pohár v atletice!

Dalších pěkných sportovních úspěchů dosáhli atleti a atletky na okresním Poháru rozhlasu mladšího žactva (6. – 7. ročník), který se uskutečnil v úterý 7. května v Hodoníně. Naši reprezentanti dali o sobě i naší škole opět vědět!

Zlatou medaili získal Petr Trávník za hod kriketovým míčkem, další zlato přidal Tomáš Kašík ve skoku vysokém. Nejlepší v okrese byla i štafeta chlapců ve složení Blažek, Lukáč, Trávník, Kašík. Celkově se družstvo mladších žáků v konkurenci 13-ti škol umístilo na skvělém 3. místě!

V mladších žákyních získala bronzovou medaili Simona Bartošová v hodu míčkem, rovněž dívčí štafeta doběhla na krásném třetím místě. Dívky se celkově umístily na moc pěkném 4. místě v okrese ze 13-ti škol.

Velmi dobře a na hranici svých osobních rekordů však reprezentovali všichni naši atleti a atletky! V dobrých výkonech se projevily nejen jejich fyzické předpoklady, ale i práce v hodinách tělesné výchovy a aktivní přístup při nácviku jednotlivých disciplín – trénovali jsme i na prvního máje :-). Za tento přístup jsme moc rádi a děkujeme všem, kteří naši školu takto reprezentují.

M. Maňas, M. Dvořák, učitelé TV

Mladší žáci – 3. místo v okrese: Petr Trávník, Tomáš Kašík, David Blažek, František Lukáč, Dominik Kotek, Štěpán Košutek, Patrik Fatěna, Štěpán Košutek, Adam Zavoral.

Mladší žákyně – 4. místo v okrese: Adéla Stancová, Natálie Janečková, Simona Bartošová, Hana Švábová, Veronika Bílková, Kateřina Trnová, Tereza Valová, Simona Mančíková, Veronika Herková, Klára Kopečková.

Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Září 2019
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.

Statistiky webu
vyrobil GADWP