Září v 2. oddělení ŠD

S novým školním rokem jsme se ve školní družině přivítali s novými kamarády ze třetích tříd. Na začátku jsme si povídali o prázdninách, a také o tom, co nás čeká v tomto školním roce. Na co se máme těšit? Celý rok se budeme věnovat střídání čtvera ročních období – JARO, LÉTO, PODZIM, Zima. V každém období si něco vyrobíme, zajdeme na školní hřiště a zahradu, přečteme si něco z knihy, zahrajeme hry, zasoutěžíme a hlavně se budeme co nejvíce snažit sportovat.

Počasí nám dopřálo spoustu slunných dnů, které jsme využili na školním hřišti a zahradě naší školy. Po celý měsíc děti dováděly na venkovní trampolíně, která se jim velmi zalíbila. Podzim se nám začal zbarvovat do krásných barev, které jsme využili na tvoření podzimních strašáků. Z dýně jsme si společně vyřezali strašáka a také nám některé zůstaly na výstavce. Protože dýně nemají dlouhou trvanlivost, vyrobili jsme si dýně z korků. Ty nám vydrží na okrasu déle.

Plnili jsme také úkoly spojené s podzimem, zahráli si společenské hry, přečetli z knihy.  V tělocvičně si děti zahrály míčové hry, proběhly se a zasoutěžily si.

                                                                                                                        Vladimíra Pavková

 

Kalendář
Květen 2020
Po Út St Čt So Ne
« Dub   Čer »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archiv
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.

Statistiky webu
vyrobil GADWP