Z Olomouce si vezeme postup do národního finále!!!

Národního finále Východ ve florbalové soutěži ČEPS cup se dívky 1. stupně zúčastnily po suverénním postupu z Jihomoravského kraje. Jako podpora týmu jeli i reprezentanti z chlapecké části florbalu ČEPS cup a také dívky s hochy, kteří hráli přehazovanou v doprovodu trenérky a učitelky Magdy Svobodové.

Po náročném boji se dívkám podařil vybojovat postup ze skupiny do „play off“ z 1. místa. Dívky se utkaly se školami z Pelhřimova, Chocně a Trutnova. V semifinále holky zvítězily vysokým poměrem 6:0 nad obhájkyněmi z Lutína, ale jednoduché to tedy rozhodně nebylo. Ve finále se opět setkaly se školou z Trutnova, která nám chtěla porážku vrátit. Také podle toho vypadala hra v prvním poločase. Dívky z Trutnova se na nás vrhly s vervou a v poločase byl stav 3:2 pro Trutnov. Naše holky se ale nikdy nevzdávají a druhý poločas bojovaly jako orlice a nakonec vyhrály těsným výsledkem 4:3! Obrovská radost na naší straně byla značně slyšet, přestože finále bylo naším cílem. když náš cíl byl dostat se do finále. Holky na sebe naskákaly a některé i plakaly dojetím. Opravdu moc krásným pocitem bylo vidět děti radovat se z jejich úspěchu ve sportu. Všichni se ptali, kde jsou Dolní Bojanovice a holky hrdě hlásily, že jsou vedle Hodonína. Velká gratulace patří holkám, které na hřišti nechaly mnoho sil, i jejich fanouškům, kteří fandili a podporovali, co jim síly stačily.

Národní finále se uskuteční 15. 4. v Ostravě, kam se velmi těšíme. Orlicím přejeme mnoho dalších úspěchů a zážitků, které je bezpochyby čekají.

Dvořák, učitel TV

Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Červen 2019
Po Út St Čt So Ne
« Kvě    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.

Statistiky webu
vyrobil GADWP