Výlety na 1. stupni

Výlety na 1. stupni byly opět velmi vydařené. První třídy navštívily zámek Lednici, kde děti zhlédly dětské královské pokoje a výstavu loutek. Prošly se po zámeckém parku až k Minaretu a  jely loďkou k Janohradu. Druhá třída se vydala do jeskyní Na Turoldu poblíž města Mikulova. Je tam krásná procházka spojená s prohlídkou místní jeskyně zvanou Liščí díra, která je dlouhá téměř 2 km. Potom se děti přesunuly ke Svatému kopečku, kde musely zdolat kopec o nadmořské výšce 365 m n. m. Výhled na okolí byl opravdu úchvatný. Třetí třída navštívila Permonium u Oslavan. V interaktivní hře museli třeťáci projít nástrahami sopky, pralesa, bludiště, rourového pole a vymotat se ze štol, kde nejraději permoníci, místní skřítci, přebývají. Za odměnu od nich získali dárek. Čtvrtá třída letos měla školu v přírodě, ale přesto o malý výlet nebyla ochuzena. A kam se vydala? Po cyklostezce směrem k ZOO Hodonín. Nejdříve se děti vyřádily v 3D bludišti a pak jim ještě zůstala energie na prohlídku místních zvířat. Podařilo se jim vidět krmení žraloků a šimpanzů. Cesta domů uběhla velmi rychle. Pátá třída měla netradiční Cestu za pokladem, kterou připravily paní učitelky. Přestože na všech výletech panovalo horké letní počasí, školáci si výlety náramně užili. Už se můžeme zase těšit na to, co nás čeká příští rok.

Mgr. Aneta Ištvánková

 

Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Srpen 2020
Po Út St Čt So Ne
« Čer    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiv
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.

Statistiky webu
vyrobil GADWP