Vítězství obou kategorií v nohejbale!

V úterý 4. 12. jsme v naší tělocvičně uspořádali okrskové kolo v nohejbale. V obou kategoriích se utkaly systémem “každý s každým” 4 školy. Naši reprezentatni si vedli skvěle: jak mladší, tak starší žáci zvítězili a postoupili do okresního finále! Mladší žáci postupně porazili Prušánky, Ratíškovice i Vančurovu Hodonín, vždy 3:1. Bojovností i předvedenou hrou zcela zaslouženě zvítězili. Úspěch je o to cennější, že družstvo kromě dvou sedmáků reprezentovala i páťačka Nicole a šesťák Štěpán. V okresním finále budou mladší žáci jistě pomýšlet na mety nejvyšší!

Přestože i naši starší žáci díky lepšímu skóre v turnaji zvítězili, zápasy odhalily rezervy, na kterých musí kluci ještě zapracovat. Po vítězství nad Prušánkami přišly zápasy proti Ratíškovicím a hlavně Vančurově, kde náš tým spolu málo komunikoval a místo povzbuzení si vyčítal každou chybu. Doufám, že si to kluci uvědomili a v okresním finále předvedou po této stránce lepší výkon.

Více o okrskovém i okresním kole na: http://assk.hodonin.sweb.cz/NOHEJBAL.htm

Reprezentovali nás:

M. Tomšej, Š. Winkler, Š. Košutek, N. Chromečková (mladší žáci)

M. Šváb, M. Prát, V. Tychler, O. Osička (starší žáci)

M. Maňas