Únor v 2. oddělení ŠD

Měsíc únor nám utekl jako voda. Zahájil jej týden odpočinku u babiček nebo strávený na horách. První chvíle po prázdninách jsme si zpestřili povídáním na koberci, na kterém jsme si vyprávěli o zážitcích, které děti strávily v době volna. Popovídali jsme si také, jaké činnosti a zábava nás čeká ve školní družině v měsíci únoru.

Únor je měsíc radovánek a veselí, na který jsme se všichni těšili. Čekal nás „VESELÝ MASOPUST“ v podobě karnevalu. Ve čtvrtek odpoledne byla tělocvična plná masek, hudby a soutěžení. Děti si vyrobily škrabošky, pompóny z krepového papíru, s kterými tančily při hudbě.

 Ve školní družině jsme plnili úkoly, které byly spojeny s karnevalem – děti skládaly puzzle, luštily křížovky, sudoku, vyráběly papírové klauny a hrály jiné zábavné hry. Všichni měli svoji kartičku a za každý splněný úkol dostali razítko a nakonec sladkou odměnu.

 Když nám počasí přálo, chodili jsme na školní zahradu, kde jsme se pobavili na prolézačkách. Procházeli jsme se zimní přírodou a cestou pozorovali ptáčky, sledovali stopy zvířat na sněhu. Nezapomněli jsme také zkontrolovat krmení pro ptáčky, které jsme zavěsili na stromy školní zahrady. Všechno bylo sezobané a děti byly rády, jak pomohly ptáčkům v zimě.

V tělocvičně jsme hráli míčové hry, ale také jsme si vyzkoušeli olympijské disciplíny. Děti sledovaly lyžování, hokej, ale nejvíce je zajímal biatlon.

Vladimíra Pavková

Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Srpen 2020
Po Út St Čt So Ne
« Čer    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiv
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.

Statistiky webu
vyrobil GADWP