Sportovní setkání škol 2019 minulostí

Běžecká štafeta 10x 200m zakončila čtyřdenní klání tří škol. Za divácké podpory celé školy jsme ve štafetě zvítězili a potvrdili celkové vítězství, na které jsme v tomto sportovním projektu čekali od roku 2015! Z deseti disciplín jsme dokázali 6 vyhrát a ve čtyřech ostatních jsme obsadili druhou příčku, což je úctyhodná bilance.

Běžeckou štafetu skvěle rozběhl Patrik, předal na prvním místě, které jsme až do cíle nepustili. Kapitán týmu a finišman štafety Ondra si tak mohl vychutnat závěrečné kolo a nadšené povzbuzování žáků školy. Rovněž kolečko vítězné štafety s vlajkou patřilo mezi nejemotivnější zážitky čtyřdenních bojů.

Na závěrečném vyhlášení výsledků jsme pogratulovali a poděkovali našim soupeřům i kamarádům, ZŠ Úpice – Lány, která obsadila konečné 2. místo, stejně jako bronzovému Kostelci nad Černými lesy. Ikdyž zvítězili všichni účastníci Sportovního setkání, do statistiky s letopočtem 2019 bude zapsáno 1. místo naší domácí škole! Děkujeme celé dvanáctce reprezentantů za vynikající přístup, nasazení, chování i parádní sportovní výkony. Věříme, že jim Sportovní setkání škol zůstane v paměti. Ti mladší se pak za rok mohou ucházet o nominaci na Sportovní setkání škol 2020, které by se mělo uskutečnit v Kostelci nad Černými lesy.

Reprezentovali nás: Šárka Bílíková, Kristýna Kuchařová, Miriam Maděryčová, Sára Němcová, Sabina Opluštilová, Patrik Damborský, Ondřej Petrjánoš, Štěpán Košutek, Šimon Kovařík, Adam Grégr, Štěpán Rebenda, Petr Trávník.