Šikovné florbalistky!

Opět po roce se v tělocvičně naší školy konal florbalový turnaj dívek osmých a devátých tříd. Na okresníkolo přijelo šest škol, tudíž se nejlépe hodil systém hraní “každý s každým”. Náš tým dívek měl jistě ambice postupovat do kraje, ale v posledním zápase se ukázalo, že dívky Žarošic jsou na tom lépe a zaslouženě porazily naše reprezentantky, které se tak umístily na druhém místě. Zklamání z výkonu ale určitě nebylo, ba naopak! Dívky udělaly velký posun, zvláště je to viditelné v tom, že florbalu začaly věnovat více času, což se projevilo i v jejich “zapálení” a nadšení pro hru. Díky tomu je i pro nás, učitele tělocviku, radostí, když věnovujeme čas těmto „sporťačkám“, které se nám pak odmění tak hezkým umístěním a snahou, kterou je možné vidět na každém tréninku. Děkujeme za bojovnost, protože všechny makaly naplno a jistě je to stálo nemálo sil. Gratulujeme k úspěchu a přejeme hodně dalšího nadšení, chuti a úspěchů ve florbalu. Holky, máme z vás radost!

Reprezentantky: Šárka Bílíková, Sabina Opluštilová, Kristýna Kuchařová, Barbora Tlachová, Terezie Frolcová, Markéta Frolcová, Viktorie Sasínková, Sára Němcová, Miriam Maděryčová, Adéla Nedvědická, Lucie Trešková, Anna Feráková, Leona Möseová, Veronika Bílková

Dvořák, učitel TV

« Úno