Přespolní běh

V letošním roce na okresní kolo v přespolním běhu vyšlo moc hezké počasí a naši reprezentanti se nemohli dočkat, až vyběhnou na trať. Jako první přišli na řadu mladší hoši a za nimi dívky (6. – 7. třída). V obou kategoriích závodilo asi 60 závodníků a obě vyhrály naši reprezentanti Štěpán Košutek a Nicole Chromečková. Jako družstvo se umístili na druhých místech hned za atletickou školou z Červených domků, což je velký úspěch!

Ve starší kategorii (8. – 9. třída) se individuálně prosadila Miriam Maděryčová na 2. místě a z hochů Petr Zámečník také na 2. místě. Oba svedli velmi těsný souboj před cílem, který na příčku nejvyšší nestačil. (Petra předběhl hoch, který letos na MČR získal 5. místo v běhu na 1500 m). Dívčí kategorie se umístila na krásném 5. místě a hoši na 10. místě. Všem reprezentantům moc gratulujeme a přejeme hodně sil a radosti v dalších sportech.

Reprezentanti:

Mladší hoši:                                       Mladší dívky:

Košutek Štěpán          7. A                 Janečková Natálie      7. A                 

Sasínek Kryštof          7. A                 Chromečková Nicole  6. A 

Žůrek Kryštof              7. A                 Švábová Hana            7. B 

Svoboda Kryštof         7. A                  Bílková Adriana          6. B

Zelinka Kryštof            6. A                 Šťavíková Adéla          6. B

 

 

Starší hoši:                                         Starší dívky:

 

Zámečník Petr            9. B                  Maděryčová Miriam   9. B 

Kovařík Šimon            9. B                  Frolcová Markéta       9. B 

Lukáč František          8. A                 Němcová Sára            9. B 

Trávník Petr                8. B                  Stancová Adéla          8. B

Kašík Tomáš               8. A                 Trnová Kateřina           8. B 

 

 

 

Kalendář
Květen 2020
Po Út St Čt So Ne
« Dub   Čer »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archiv
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.

Statistiky webu
vyrobil GADWP