Přehled přednášek v rámci prevence

V rámci prevence proti nežádoucím jevům každoročně pořádáme pro žáky sérii přednášek na různá témata. Stejně tomu tak bylo i v letošním roce.

V předvánočním čase si deváťáci vyslechli přenášku na téma neplánované těhotenství a interrupce, jejíž druhá část následovala hned po Novém roce. Lektorka velmi poutavým způsobem podala žákům vývoj dítěte, metody antikoncepce i možnosti náhradní rodinné péče.

Na začátku května pak následoval blok přednášek na téma Dospívání pro dívky 5. a 7. ročníku a pro

chlapce 6. ročníku, během kterého se dozvěděli o fyzických i psychických změnách probíhajících v tomto věku.

Koncem května si žáci 5. ročníku ještě vyslechli přednášku na téma Kyberšikana, která upozorňovala na mnohá rizika spojená s používáním sociálních sítí.

V červnu jsme tuto sérii zakončili besedou s hasičem v přednášce s názvem Hasík, která se zaměřuje na bezpečnost při manipulaci s ohněm. Tato beseda byla určena pro děti 2. a 6. ročníku a bude na ni navazovat druhá část v září příštího školního roku, spojená s návštěvou hasičské stanice.

Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Září 2019
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.

Statistiky webu
vyrobil GADWP