Přehazovaná – 3. místo v okrese!

Ve středu 30. 1. se dívky a chlapci z pátých tříd zúčastnili okresního kola v přehazované na ZŠ Očov v Hodoníně. Tento turnaj měl letos premiéru, proto jsme nevěděli, co od něj očekávat. Touha to zkusit byla však tak velká, že dětem nedělalo problém každý týden po tři měsíce brzy ráno vstávat a pravidelně trénovat. Jejich píle se vyplatila a se zapálením nejen chodily na tréninky, ale také  urputně bojovaly i po celý turnaj. Spolu s námi si zde zahrály ZŠ Očov Hodonín, ZŠ Vančurova Hodonín, ZŠ Blatnice, ZŠ Velká nad Veličkou, Církevní ZŠ ve Veselí nad Moravou a ZŠ Prušánky. Hrálo se ve dvou skupinách. My jsme ve skupině A nejdříve porazili ZŠ Prušánky, a poté ve velmi těsném a výkonnostně vyrovnaném souboji nakonec podlehli ZŠ Velká nad Veličkou. To nás předurčilo k zápasu o postup do finále se ZŠ Blatnice ze skupiny B, na kterou jsme nestačili. Ta se  utkala ve finále s domácí ZŠ Očov a stala se celkovým vítězem turnaje. My jsme sehráli souboj o 3. místo opět se ZŠ Velká nad Veličkou. Souboj to byl lítý a napínavý od začátku až do konce. Po výsledku 1:1 na sety následoval set rozhodující, v němž jsme zvítězili s těsným výsledkem 10:9. Radost byla obrovská!

Musím děti moc pochválit za jejich píli, cílevědomost, chuť do hry, fair play, chování během celého turnaje a hlavně za úžasnou atmosféru, kterou zde vytvořily. A to je to nejcennější!

Děkujeme:-)

Naši školu reprezentovali: Bílková Adriana, Damborská Valerie, Demjanovič Oliver, Harca Eduard, Chromečková Nicole, Koliba Daniel, Kopiš Štěpán, Kukolová Karolína, Petrjánoš Adam, Šťavíková Adéla, Tomčalová Pavlína, Tychlerová Natálie a Zelinka Kryštof Daniel

Magda Svobodová 

 

Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Srpen 2020
Po Út St Čt So Ne
« Čer    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiv
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.

Statistiky webu
vyrobil GADWP