Požární sport: rovněž druhé místo

Čtvrtek byl pro naši dvanáctku stříbrný. V Petrově, kde jsme nejprve absolvovali plavbu po Baťově kanálu, jsme zrealizovali požární útok. Každá škola vytvořila dvě šestice, lepší z časů se počítal do soutěže.

Všechna družstva se postupně zlepšovala, naše mladší šestice bez deváťáků ve složení Štěpán K., Adam, Petr, Šimon, Sára a Mirka si vedla skvěle a časem 25:08 obsadila druhé místo! Disciplínu vyhrála posledním pokusem Úpice. Před závěrečnou disciplínou je rozhodnuto o našem celkovém vítězství, ale Kostelec i Úpice mají shodný počet bodů a o celkovém druhém místě rozhodne až páteční běžecká štafeta 10x 200m. Přijďte se podívat, povzbudit a zatleskat našim skvělým reprezentantům, startujeme v 9 hodin na běžeckém oválu.