Postup mladších florbalistů

V úterý 5. listopadu poměřili síly naši florbalisti 6. – 7. ročníku se školami z Čejkovic, Dubňan a Hovoran. V domácí tělocvičně se jim vedlo skvěle a postoupili do okresního finále. Úvodní zápas proti Hovoranům byl jako na houpačce. Vedli jsme 1:0, prohrávali 1:3. Po oddechovém čase vstřelil během minuty Adam Zavoral hattrick a mohli jsme se radovat ze šťastné výhry 5:4. Proti Čejkovicím jsme měli zápas pod kontrolou a zvítězili 4:2. Po tomto výsledku bylo jasné, že nemůžeme přijít o první místo a postup. K poslednímu zápasu proto nastoupil do brány náš druhý gólman, který po počáteční nervozitě předvedl několik dobrých zákroků. Bohužel jsme nechali soupeře z Dubňan často střílet, a proto přišla porážka 3:7. Nicméně je třeba se učit nejen vítězit, ale umět přijmout i porážku a udržet emoce na uzdě… Ve čtvrtek 14. 11. budou kluci ve velké hodonínské hale bojovat o co nejlepší umístění v okrese, držíme palce. Děkuji všem klukům za předvedený výkon, bojovnost a dobrou reprezentaci naší školy!

Reprezentovali nás: Ondra Matyáš, Petr Hollý (brankáři), Štěpán Košutek, Kryštof Žurek, Lukáš Bohůn, Štěpán Kopiš (obrana), Adam Zavoral, Kryštof Zelinka, Adam Petrjánoš, Šimon Vymyslický, Patrik Fatěna (útok).

M. Maňas, učitel TV