Postup mladších florbalistů

V úterý 5. listopadu poměřili síly naši florbalisti 6. – 7. ročníku se školami z Čejkovic, Dubňan a Hovoran. V domácí tělocvičně se jim vedlo skvěle a postoupili do okresního finále. Úvodní zápas proti Hovoranům byl jako na houpačce. Vedli jsme 1:0, prohrávali 1:3. Po oddechovém čase vstřelil během minuty Adam Zavoral hattrick a mohli jsme se radovat ze šťastné výhry 5:4. Proti Čejkovicím jsme měli zápas pod kontrolou a zvítězili 4:2. Po tomto výsledku bylo jasné, že nemůžeme přijít o první místo a postup. K poslednímu zápasu proto nastoupil do brány náš druhý gólman, který po počáteční nervozitě předvedl několik dobrých zákroků. Bohužel jsme nechali soupeře z Dubňan často střílet, a proto přišla porážka 3:7. Nicméně je třeba se učit nejen vítězit, ale umět přijmout i porážku a udržet emoce na uzdě… Ve čtvrtek 14. 11. budou kluci ve velké hodonínské hale bojovat o co nejlepší umístění v okrese, držíme palce. Děkuji všem klukům za předvedený výkon, bojovnost a dobrou reprezentaci naší školy!

Reprezentovali nás: Ondra Matyáš, Petr Hollý (brankáři), Štěpán Košutek, Kryštof Žurek, Lukáš Bohůn, Štěpán Kopiš (obrana), Adam Zavoral, Kryštof Zelinka, Adam Petrjánoš, Šimon Vymyslický, Patrik Fatěna (útok).

                                                                                                                M. Maňas, učitel TV

 

 

Kalendář
Duben 2020
Po Út St Čt So Ne
« Bře   Kvě »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Archiv
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.

Statistiky webu
vyrobil GADWP