Opět velmi úspěšný triatlon!

Poslední sportovní akcí je již tradičně triatlon, který se letos konal již po 19. v řadě ve Vracově. V neděli jsme absolvovali cestu do Vracova na kole, a přestože počasí bylo dopoledne deštivé, odpoledne se nám déšť vyhnul, a tak jsme schytali „pouze“ bláto. Po příjezdu jsme si užili prázdné koupaliště se vším všudy, tedy i s komáry :-) Sportu jsme se věnovali i v předvečer závodu až do večerních hodin – zahráli jsme si beach volejbal a fotbálek.

V den závodu vládlo na obloze slunce, o to byl ale závod náročnější. Všechny, kromě hlavního závodu (starších hochů), čekalo 100 m plavání, cca 8 km na kole a 1,2 km běh. Starší hoši si přidali 50 m plavání a 1,2 km běh. Za naši školu všichni závod dokončili, za což jim patří velká gratulace! Ti více úspěšní si odvezli i medaile a další ocenění. Jsou to jmenovitě:

 

Štěpán Rebenda – 1. místo                                       Kristýna Kuchařová – 1. místo

Patrik Damborský – 2. místo                                     Sára Němcová – 3. místo

Ondřej Petrjánoš – 3. místo

 

Petr Trávník – 2. místo                                              Adéla Stancová – 2. místo

Štěpán Košutek – 3. místo                                        Simona Bartošová – 3. místo

 

Gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy!

 

                                                                                                          Dvořák, učitel TV

Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Srpen 2020
Po Út St Čt So Ne
« Čer    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiv
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.

Statistiky webu
vyrobil GADWP