Okrskové kolo ve florbalu

Dalším florbalovým turnajem bylo ve středu 29. 11. okrskové kolo v kategorii mladších žáků. V domácí tělocvičně jsme změřili síly s Prušánkami, Miloticemi a Vančurovou Hodonín. V prvním zápase kluci zvítězili 4:0 nad Prušánkami, když svou převahu dokázali zúročit v góly ve druhém poločase. V dalším utkání vedli s Miloticemi po poločase 2:0 a vše vypadalo nadějně. Soupeřův gól na 2:1 kluky znejistěl a přestali si věřit. Přesto jsme měli další šance zápas rozhodnout v náš prospěch. Nestalo se a přišel krutý trest: soupeř nejprve 3 minuty před koncem vyrovnal a 1,3 sekundy před koncem zápasu vstřelil vítěznou branku… I to se ale ve sportu stává a je třeba nejenom umět vyhrávat, ale naučit se přijmout i prohru a pogratulovat soupeři. V tomto ohledu na sobě ještě musíme pracovat :-). Kluci zaslouží pochvalu za to, že se po smolné porážce vzpamatovali a k poslednímu zápasu proti ZŠ Vančurova nastoupili s odhodláním zvítězit. Soupeř byl však lepší a po zásluze zvítězil 6:2. Konečné třetí místo kluky určitě neuspokojilo, je dobře, že mají vyšší ambice. Dostanou ještě spoustu příležitostí dokázat, že florbal hrát umí.

Reprezentovali nás: Štěpán Winkler (nejlepší gólman turnaje), Petr Zámečník (spolehlivý zadák a kapitán), Ondra Osička (velmi dobrá střela), Patrik Hubačka (dal nejvíce gólů), Franta Lukáč (dobrý pohyb a výběr místa v útoku), Petr Bohun, Damián Šimek (obránci), Šimon Kovařík, Viktor Fiala (útočníci), Tomáš Kašík a Filip Dvoracký (nadějní šesťáci).

Martin Maňas

Kalendář
Únor 2020
Po Út St Čt So Ne
« Led   Dub »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  
Archiv
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.

Statistiky webu
vyrobil GADWP