Okrskové kolo ve florbalu – ml. žáci

Konečně! Po více než roce a půl byla naše tělocvična opět svědkem sportovního klání mezi školami. I přes určitá omezení a dlouhou pauzu jsme tak v úterý 8. listopadu přivítali florbalisty z Očova, Ratíškovic a Rohatce v kategorii mladších žáků (6. a 7. ročník). Turnaj pro nás začal smolně, když jeden z našich reprezentantů neprošel vstupním testováním :-(. Ondrovi přejeme brzké uzdravení, moc nám chyběl! Na první zápas si naši mladší žáci vylosovali hned nejtěžšího soupeře, hodonínský Očov. Po pěti vteřinách zápasu už to bylo 1:0 pro soupeře, ve druhé minutě 3:0… Kluci se ale nevzdali a po úspěšných brejcích jsme do poločasu dokázali vstřelit 3 góly a srovnat skóre! Ve druhém poločasu se přece jen projevila kvalita soupeře a ten po zásluze vysoko zvítězil. Ve druhém utkání kluci porazili Rohatec 5:1, i když se proti soupeři dlouho nedokázali prosadit. V posledním zápase jsme nad Ratíškovicemi vedli, ale i přes veškeré úsilí jsme odešli poraženi 3:1 a v turnaji skončili na 3. místě. Kluci však zvítězili v bojovnosti, nasazení a snaze. Za to jim patří velký dík!
Reprezentovali nás: Petr Bílík, Jakub Tomčala, Jeňa Bohun, Kristián Janeček, Matyáš Vrbovský, Víťa Kašík, Tomáš Bartál, Ondra Klubus, Marian Herka,  Eliáš Kaňa, Jonáš Fatěna, Tobiáš Buchmann.