Ohlédnutí za LVK

Po zdárně zakončeném a velmi příjemně prožitém lyžařském výcvikovém kurzu se můžeme ohlédnout, jaký byl a jak proběhl. Po naložení všech věcí (a že jich nebylo málo) jsme mohli vyrazit se 45 žáky, 4 instruktory a jednou zdravotnicí – instruktorkou směr Beskydy. Tušili jsme, že nás čeká sněhová nadílka a nemýlili jsme se. Sněhu bylo jako v pohádce, a to nám během týdne ještě připadlo. Občas sněžilo tolik, že rolbaři sotva stačili upravovat. Lepší podmínky jsme si tedy nemohli přát a žáci i my jsme si mohli celý týden užívat úžasného lyžování. Většina z nás vyrazila i na běžecké lyžování, kde jsme si užili kupu srandy, neboť biatlon v televizi vypadal poněkud snadněji. J Žáci byli ale velmi šikovní a zlepšení bylo po krátkém čase vidět u většiny z nich.

V teplé chatě nás čekalo vždy výborné jídlo, spoustu soutěží, legrace, písniček, a především nepříjemné vybírání mobilních telefonů na noc. J Těch si opravdu příliš neužili, a tak se mohli plně věnovat utužování kolektivu. Nejvíce si vážíme toho, že se nikomu nic vážnějšího nestalo a návrat v plném počtu byl k radosti nejen nám učitelům, ale především Vám, rodičům. Děkujeme za společné chvíle strávené v horském prostředí.

Dvořák, vedoucí LVK

« Úno