Ocenění pro Mgr. Marii Dvořákovou

U příležitosti Dne učitelů byla na návrh ředitele školy a starostky obce oceněna učitelka naší školy, Mgr. Marie Dvořáková. Slavnostní událost se odehrála 28. 3. v obřadní síni hodonínské radnice za účasti starosty města Hodonína a dalších 23 oceněných pedagogů mateřských, základních a středních škol z Hodonína a spádových obcí. Významného ocenění se paní učitelce dostalo u příležitosti jejího významného životního jubilea, mimo jiné za její dlouholetou práci v ZŠ Dolní Bojanovice (od roku 1992), spolehlivost, svědomitý přístup k pracovním povinnostem, výchově a vzdělávání několika žákovských generací. Dlouhé roky se podílí na spolupráci se SRPDŠ, organizaci školních plesů, nácviku polonézy 9. tříd. Absolvovala 27 školních lyžařských kurzů, posledních 9 let působí jako výchovná poradkyně školy.  Zásadním způsobem se podílí na výuce nepovinného předmětu náboženství, který je v naší škole velmi rozšířen a vyučován ve všech ročnících. Se svými žáky opakovaně dosahovala a dosahuje krajských i republikových úspěchů v soutěži Bible a my.

Paní učitelce Dvořákové touto cestou k ocenění gratulujeme a děkujeme i za všechny současné či bývalé žáky, rodiče, kolegyně a kolegy, vedení školy i zřizovatele. A přejeme hodně zdraví a úspěchů nejen v její další pedagogické práci, ale i v osobním životě!

Dvorakove-oceneni

« Úno