Nejlepší v Jihomoravském kraji!!!

Dívky 3. – 5. tříd postoupily spolu s dalšími šesti okresy JMK do krajského kola ve velkém florbalu, které se konalo v Brně. Turnaj probíhal ve velmi úspěšném tažení. Postup ze skupiny byl naprosto suverénní a semifinále i finále pokračovalo ve stejném duchu, a tak jsme se mohli radovat z prvního místa! Velkou radost mi holky udělaly nejen skvělým výkonem, ale i jejich radostí ze hry, která jde ruku v ruce s úspěchem. Základní sestava ve složení: Chromečková, Tychlerová a Damborská hrála o třídu lépe než soupeřky. Naše nejmladší hráčka Barbora Sůkopová (3. třída) byla vyhlášena nejlepší hráčkou turnaje. Pevně věřím, že dívky předvedou v Olomouci skvělé výkony a pokusí se o postup do celostátního kola. Malou odměnou jim byla krátká zastávka na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity, která byla „za rohem“, a tak se holky mohly porozhlédnout, jak to vypadá na vysoké škole.

Složení: Tychlerová Natálie, Chromečková Nicole, Damborská Valerie, Bílková Adriana, Pazderková Amálie, Veselá Denisa, Hubáčková Natálie, Sůkopová Barbora

Našim úžasným reprezentantkám gratulujeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů a krásných zážitků!

Dvořák, učitel TV

Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Září 2019
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.

Statistiky webu
vyrobil GADWP