Naše holky 2. nejlepší v Jihomoravském kraji!!!

Ráno jsme si museli přivstat, abychom stihli přijet zavčasu do Pohořelic, kde se konalo krajské kolo florbalového turnaje starších dívek. Skrze sněhovou nadílku se ale cesta protáhla na téměř pět hodin, což bylo pro naše holky velmi nepříjemné, protože ihned po příjezdu „naskočily“ do zápasu a na výkonu to bylo znát. Druhý zápas už byl mnohem lepší a holky zvítězily 4:0. V semifinále se proti nám postavilo družstvo domácích – favoritek na postup do celostátního kola. Naše dívky ale předvedly nejlepší výkon, co jsem od nich kdy viděl, prokázaly tím velmi soutěživého ducha. Nevypustily jedinou vteřinku a dokázaly tak postoupit do finále po velmi dramatickém utkání, které skončilo 2:1 v náš prospěch. Je to veliký úspěch, kterého dívky dosáhly a za to jim patří velké uznání.

Ve finále nás čekal tým dívek z Mikulova, jejichž hra byla na velmi vysoké úrovni. I když se nám nepodařilo zvítězit, těsná prohra 2:3 svědčila o tom, že si dívky finále opravdu zasloužily. Holky dosáhly velkého úspěchu, který zcela předčil veškerá očekávání, postup do celostátního kola byl na dosah. Holkám patří velká gratulace za jejich trpělivost při cestování, snahu a neskutečnou chuť po vítězství. Odměnily se krásným umístěním a také úsměvy a naplněním, které z nich přímo sršelo. Poděkování patří také všem rodičům a trenérům, kteří se jim věnují.

Holky, gratulujeme a děkujeme!

Dvořák, učitel TV

Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Srpen 2020
Po Út St Čt So Ne
« Čer    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiv
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.

Statistiky webu
vyrobil GADWP