Listopad v 1.oddělení ŠD

V měsíci listopadu jsme se pustili hned od začátku do příprav na Mikuláše a vánoční svátky. Novinkou pro děti byla práce s keramickou hlínou. Všichni se do této práce pustili s chutí a hodně je to bavilo. Tvořili jsme dárky pro naše blízké. A věřím, že udělají všem velkou radost a budou pro ně překvapením. Připravili jsme se také na příchod Mikuláše a to výrobou čerta a anděla. Obě postavičky nyní zdobí chodby školy a pak snad i pokojíčky dětí. Ze svých výtvorů mají děti vždy velkou radost. Líbí se mi také, že si dokážou při práci pomoci. A pomáhání je těší.

Vedle tvoření jsme se vrhli do měření sil v turnaji „ Škrtaná.“ Mezi nejlepší tři se probojovali Adam, Tereza a Matěj, na které ještě čeká finálový zápas a boj o nejlepší umístění. Děti stále baví hry s legem, stolní hry s kamarády, kreslení, vybarvování a plnění různých pracovních listů. Již tradicí je představování hraček a různých zajímavostí, které kluci a holky nosí do družiny. Dočetli jsme příběh „ Borůvky na prodej“ a vyprávěli si o tom, co se v knize odehrálo. K narozeninám jsme popřáli kamarádům Jakubovi, Davidovi, Vilémovi a Veronice.

Hezké počasí jsme využili k pobytu na školní zahradě. Kluci si stavěli své sídlo ze dřeva. Děvčata se rovněž nenechala zahanbit. Hledali jsme společně dřevěné špalky, které chceme využít na vánoční výzdobu u školní družiny. Při chvilkách v tělocvičně jsme si užili společnou hru s padákem a míčem, kluci si zahráli florbal a fotbal. Baví nás také hra s kruhy nebo cvičení na lanech.

Marta Jašková

 

 

 

Kalendář
Únor 2020
Po Út St Čt So Ne
« Led   Dub »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  
Archiv
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.

Statistiky webu
vyrobil GADWP