Informace ke způsobu vzdělávání po dobu uzavření školy

Vážení rodiče, milí žáci, níže najdete vstupní informace, pravidla a doporučení k domácí přípravě žáků, která bude probíhat po dobu uzavření školy. Věnujte prosím těmto informacím náležitou pozornost a řiďte se jimi, děkujeme.

1. Hromadný přenos informací mezi vedením školy a rodiči (žáky) je prostřednictvím školního webu. Rodiče se mohou s dotazy či připomínkami obrátit na vedení školy rovněž mailem či telefonicky.

2. Hromadná komunikace vyučujícího se žáky i rodiči bude přes eŽK, sledujte ji prosím minimálně 1x denně.

3. Případné potíže s elektronickou komunikací hlaste prosím Mgr. Javornické na: klara.javornicka@seznam.cz

4. Vyučující budou žákům (v kopii i rodičům pro nutnost kontroly) přes eŽK zadávat úkoly k domácí přípravě. Prozatím se bude jednat o opakování probraného učiva v hlavních předmětech. V zadání úkolu bude vždy i termín jeho dokončení.

5. Prioritou v 9. ročníku bude učivo a příprava na přijímací zkoušky z ČJ a M.

6. Pro žáky 3. – 9. ročníku chystáme do českého jazyka a matematiky on-line OPAKOVACÍ testy společnosti Scio, ke kterým obdržíte návod.

7. Je třeba, aby rodiče PRAVIDELNĚ kontrolovali a koordinovali plnění zadaných úkolů (nikoliv kontrolovali správnost vypracovaného úkolu). Doporučujeme rodičům, aby si se svým dítětem domluvili pravidelný čas, kdy bude kontrola plnění úkolů probíhat a rovněž dětem stanovili dobu, po kterou se budou zadaným úkolům věnovat.

8. Jelikož nevíme, jak dlouho bude uzavření školy trvat, budeme reagovat na vývoj situace. V této chvíli proto nebudeme přistupovat k on-line výuce nového učiva prostřednictvím elektronických médií (skype).

9. Je třeba nepanikařit a věřit škole i vyučujícím, že situaci, ze které nemáme radost ani my, společně zvládneme a nebude mít na vzdělání vašeho dítěte zásadní vliv.

10. Udržujme se ve zdraví!

Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
« Čer    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Archiv
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.

Statistiky webu
vyrobil GADWP