I z McDonald´s Cupu jsme přivezli pohár!

Ve středu 15. května proběhlo v Hroznové Lhotě okresní finále v McDonald´s Cupu – malé kopané žáků a žaček 1. stupně. Po vítězství v okrskovém kole do něj postoupilo i naše družstvo a vedlo si úspěšně!V úvodním zápase naše sestava deseti chlapců a jedné dívky zvítězila nad Žarošicemi 6:1. Ve druhém zápase náš tým porazil Čejkovice 2:0 a postoupil do semifinále. Zde jsme se střetli s Velkou nad Veličkou, jejíž hráči byli fyzicky větší a silnější. Naše družstvo ale hrálo velmi dobře kombinačně a ve druhé půli se zápas hrál většinu času na polovině soupeře. Jak už to tak ve sportu někdy bývá, za nerozhodného stavu 0:0 jsme minutu před koncem obdrželi z ojedinělého brejku soupeře gól. Když jsme pak v závěru nastřelili pouze břevno, odešli jsme poraženi 1:0. Zklamání bylo velké, objevily se i slzy a nebylo jednoduché motivovat družstvo k zápasu o bronz. Nakonec přeci jen rozhodla větší touha a srdce našich fotbalistů, Čejkovice jsme porazili i podruhé a mohli se tak radovat z 3. místa v okrese a zisku bronzových medailí a krásného poháru!

Děkujeme našim nadšeným fotbalistům za jejich nadšený přístup, vzorné chování a výbornou hru. Všichni navíc museli prokázat i velkou odolnost a otužilost, turnaj se hrál za chladného a deštivého počasí. Velmi děkujeme panu Sklenskému, který neváhal svého času, do Hroznové Lhoty jel s mužstvem a po celou dobu turnaje mu udílel cenné trenérské rady.

Reprezentovali nás: Nicole Chromečková, Štěpán Kopiš, Oliver Demjanovič, Jakub Trešek, Jakub Tomčala, Tomáš Zelinka, Michal Toman, Kristián Janeček, Jonáš Fatěna, Adam Petrjánoš, Jan Bohůn.

 

Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Září 2019
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.

Statistiky webu
vyrobil GADWP