I z McDonald´s Cupu jsme přivezli pohár!

Ve středu 15. května proběhlo v Hroznové Lhotě okresní finále v McDonald´s Cupu – malé kopané žáků a žaček 1. stupně. Po vítězství v okrskovém kole do něj postoupilo i naše družstvo a vedlo si úspěšně!V úvodním zápase naše sestava deseti chlapců a jedné dívky zvítězila nad Žarošicemi 6:1. Ve druhém zápase náš tým porazil Čejkovice 2:0 a postoupil do semifinále. Zde jsme se střetli s Velkou nad Veličkou, jejíž hráči byli fyzicky větší a silnější. Naše družstvo ale hrálo velmi dobře kombinačně a ve druhé půli se zápas hrál většinu času na polovině soupeře. Jak už to tak ve sportu někdy bývá, za nerozhodného stavu 0:0 jsme minutu před koncem obdrželi z ojedinělého brejku soupeře gól. Když jsme pak v závěru nastřelili pouze břevno, odešli jsme poraženi 1:0. Zklamání bylo velké, objevily se i slzy a nebylo jednoduché motivovat družstvo k zápasu o bronz. Nakonec přeci jen rozhodla větší touha a srdce našich fotbalistů, Čejkovice jsme porazili i podruhé a mohli se tak radovat z 3. místa v okrese a zisku bronzových medailí a krásného poháru!

Děkujeme našim nadšeným fotbalistům za jejich nadšený přístup, vzorné chování a výbornou hru. Všichni navíc museli prokázat i velkou odolnost a otužilost, turnaj se hrál za chladného a deštivého počasí. Velmi děkujeme panu Sklenskému, který neváhal svého času, do Hroznové Lhoty jel s mužstvem a po celou dobu turnaje mu udílel cenné trenérské rady.

Reprezentovali nás: Nicole Chromečková, Štěpán Kopiš, Oliver Demjanovič, Jakub Trešek, Jakub Tomčala, Tomáš Zelinka, Michal Toman, Kristián Janeček, Jonáš Fatěna, Adam Petrjánoš, Jan Bohůn.