Den a noc s Andersenem

Dne 29. 3. se na naší škole už tradičně konal Den a noc s Andersenem. Během dopoledne páťáci hravou formou seznámili děti z prvního stupně s životem a dílem Eduarda Petišky a Hanse Christiana Andersena. Děti získaly nejenom vědomosti, ale v tělocvičně si také prověřily své pohybové schopnosti. Domů si na památku odnesly pěkný výrobek a zajímavá byla i návštěva knihovny, kde se setkaly s Machem a Šebestovou. Z těchto postaviček se nakonec vyklubaly naše současná a budoucí paní knihovnice. Tímto paní Makuderové a Šimkové za jejich čas a ochotu děkujeme.

Odměnou páťákům pak bylo přespání ve škole, na které se dlouho těšili, a také si ho patřičně užili. Než se však ke spánku uložili, zdolali ještě netrpělivě očekávanou stezku odvahy.

Děkujeme všem dětem za příjemně strávený den i noc, páťákům za podílení se na programu a jejich rodičům a oslavencům za přípravu večerního pohoštění. Dětem se den moc líbil, obzvláště páťákům, pro něž byla noc strávená ve škole novým netradičním zážitkem. 

Magda Svobodová, Marta Čížková

 

Připravujeme
Žádné události
Kalendář
Červen 2019
Po Út St Čt So Ne
« Kvě    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Počet přístupů

počítadlo.abz.cz

Počet unikátních návštěv a zobrazení jednotlivých stránek od 14. 2. 2015.

Statistiky webu
vyrobil GADWP