Červen v 2. oddělení ŠD

Plavbu jsme zdárně dokončili a nalezli vysněný poklad. Naše plavba po celý rok byla náročná a strastiplná, plná překážek, nástrah, ale i nových poznatků a znalostí. Prožili jsme spoustu legrace, našli jsme nové kamarády a zasoutěžili si v různých disciplínách. Na co se děti nejvíce těšily? No přece na vysněný poklad. Ten je čeká na úplný závěr měsíce.

Měsíc červen byl pro děti ve školní družině plný pěkného počasí, her, soutěží a těšení se na krásné a odpočinkové prázdniny. Pokud nám počasí dovolilo, strávili jsme co nejvíce času na školním hřišti a zahradě. Děti se také těšily na míčové hry v tělocvičně, závodění a překonávání překážek, které si samy přichystaly. Chvilky si také zpříjemnily moderním tančením při hudbě na youtube. Dokonce se přidali i chlapci!

Dokončili jsme úkoly naší celoroční hry. Letní motivy děti ztvárnily na obnošených botách, které si přinesly z domu. Tento nápad i technika se dětem ohromně líbila. Poznávání hodin je pro některé děti obtížné, proto jsme si vyrobili papírové hodiny.

Poslední týden byl pro děti plný her, soutěží a různých činností. Hledali jsme poklad, rozloučili se s družinovým táborákem, vyhodnotili si celoroční hru odměnami a také nějakou sladkostí.

Děkuji dětem a také rodičům za  vstřícnost, spolupráci a přátelskou komunikaci. Všem přeji pohodový prázdninový čas.

Vladimíra Pavková