Archív po měsících: Březen 2020

Březen v 2. oddělení ŠD

Měsíc březen byl v naší školní družině kratší než obvykle. Některé děti zvládly dokončit výrobky z keramické hlíny, jiní musí ještě počkat. Práce s keramickou hlínou je pro některé náročná, a tak bylo moc pěkné, že si děti dokázaly navzájem pomoci. Čtěte dále

Předškoláci

I přes všechny problémy, kterými právě procházíme se blíží den, kdy nastoupí naši předškoláci do ZŠ. Proto Vám nabízíme inspiraci na web stránky, ze kterých můžete čerpat nabídku na tvoření a pěkné pracovní listy pro děti: www.logopediesusmevem.cz (logoped. videa na doma, pracovní listy, pěkný blog), www.sikovny-cvrcek.cz, pinterest.com. Čtěte dále

Snížení školného

Z důvodu nynější situace bude školné za měsíc březen v mateřské škole ve výši poloviny běžného školného (celodenní třídy 150 Kč, polodenní 100 Kč). Rodiče nemusí podávat žádost o snížení úplaty školného – bude provedeno automaticky.

Zlatuše Šefčíková

Přijmeme učitelku MŠ

Mateřská škola Dolní Bojanovice přijme od září 2020 kvalifikovanou učitelku mateřské školy. Své životopisy můžete poslat na e-mail: zastupcems@zsdolboj.cz nebo reditel@zsdolboj.

Zlatuše Šefčíková

Informace k zájezdu do Anglie

Vzhledem k současné situaci v ČR i ve světě se zájezd do Londýna na přelomu dubna a května 2020 bohužel nemůže uskutečnit. Po dohodě vedení školy a CK zájezd nerušíme, ale přesunujeme do následujícího školního roku ve stejném termínu a budeme čekat, jak se situace bude vyvíjet. Další informace obdrží přihlášení žáci i jejich rodiče prostřednicvtím eŽK. Nedá se nic dělat, zůstávejte ve zdraví, to je v tuto chvíli nejdůležitější…

Uzavření MŠ

Mateřská škola Dolní Bojanovice oznamuje, že z rozhodnutí ředitele školy a krizového štábu obce bude mateřská škola až do odvolání UZAVŘENA, a to od čtvrtka 19. března.

Potvrzení na ošetřovné dítěte MŠ si mohou rodiče vyzvedávat v budově ZŠ každý pracovní den v době od 8 do 14 hodin.

Uzavření tělocvičny

Vzhledem k současné situaci je po projednání se zřizovatelem a Školskou radou od pátku 13. 3. 2020 do odvolání uzavřena tělocvična školy. Současně je od 16. 3. 2020 vyhlášena karanténa, žádáme proto sportující, aby dodržovali toto opatření a nesportovali hromadně, např. na orelském hřišti v areálu školy, který je uzavřen. Děkujeme za pochopení, zdraví nás všech je v tuto chvíli přednější.

Březen 2020
« Úno   Dub »